Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2015 metų renginiai / Norgėlų bibliotekos 65-mečio šventė

Norgėlų bibliotekos 65-mečio šventė

norgelai60Spalio 23 d. vykusioje Norgėlų bibliotekos 65-mečio šventėje skambėjo kraštietės literatės Anastazijos Kanoverskytės - Sučylienės skaitomos eilės, panevėžiečių saviveiklininkų atliekamos dainos bei padėkos žodžiai ilgaamžiams bibliotekos darbuotojams, aktyviausiems lankytojams ir rėmėjams.

Šventėje taip pat paminėtas kultūros namų 60-mečio jubiliejus. Bibliotekos ir kultūros namų darbuotojus sveikino į šventę atvykęs Pasvalio rajono savivaldybės admininistracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius, Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė ir vyriausioji metodininkė Audronė Likienė, Norgėlų bendruomenės veikėjai, bibliotekos ir kultūros namų draugai. Pagerbtas ilgaamžių bibliotekos ir kultūros namų darbuotojų atminimas.  Norgėlų bibliotekininkė Alma Katkevičienė užrišo jubiliejinę juostą vienai pirmųjų bibliotekos darbuotojų - Danutei Urbšienei. Nepamiršti ir ištikimi bibliotekos lankytojai: padėkos raštai ir atminimo dovanos įteiktos skaitančioms sesutėms Indrei ir Miglei Žandaraitėms, bibliotekos rėmėjai periodiniais leidiniais Rimai Kuprienei, bibliotekoje organizuotų kompiuterinio raštingumo kursų geriausiai mokinei Marijai Dubikaltienei ir ištikimiausiai bibliotekos skaitytojai Aldonai Malkevičienei.

Šventėje pristatyta Norgėluose augusios literatės Anastazijos Kanoverskytės-Sučylienės poezijos knyga "Pilnas ilgesio gyvenimas". Trumpam į tėviškę sugrįžusią knygos autorę šventės dalyviai sveikino su garbingu 90-mečio jubiliejumi. Šventėje taip pat dalyvavo literatės dukra, medikė, poezijos terapijos populiarintoja, taip pat eiles rašanti Jūratė Sučylaitė. Šventės dalyviams koncertavo Panevėžio nevyriausybinės neįgaliųjų organizacijos kolektyvas "Ratelis" .

Nuotraukos