Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2015 metų renginiai / Miesto šventės renginiai bibliotekoje

Atnaujinta Pajiešmenių biblioteka

Vasario 14 d. pajiešmeniečiai sveikino ne tik savo Valentinus - drauge šventė ir Pajiešmenių kultūros centro bei suremontuotos bibliotekos atidarymą. Gėlių nepritrūko nei bibliotekininkei Egidijai Baranauskienei, nei kultūros centro vadovui Gediminui Andrašūnui.

Naujasis kultūros centras ir atsinaujinusi biblioteka sutilpo tarp vieno pastato sienų. Pajiešmenių biblioteka gražiai sugyvena su kultūros centru, nemažai renginių organizuoja drauge, tad nauja kultūros centro salė su scena džiugina ir Pajiešmenių bibliotekininkę. Iki šiol didesni renginiai Pajiešmeniuose vykdavo po atviru dangumi, sename ir gražiame Pajiešmenių parke.

Per atidarymo šventę Pajiešmenių bibliotekininkei Egidijai Baranauskienei sėkmės darbuojantis suremontuotoje bibliotekoje linkėjo meras Gintautas Gegužinskas ir vicemeras Povilas Balčiūnas, Seimo narys Antanas Matulas, Pasvalio Mariaus Katiliškio veišosios bibliotekos pavaduotoja Zita Baltrušiūnienė, Pasvalio verslininkas Rimas Želvys, Pasvalio rajono vietos veiklos grupės pirmininkė ir projektų vadovė Helena Simonaitienė ir kiti. Bibliotekininkė tuo tarpu dėkojo savo geriausiems skaitytojams - juk be jų nebūtų bibliotekos. Ištikimiausiai besilankantiems bibliotekoje ar daugiausiai skaitantiems šventėje įteiktos atminimo dovanėlės ir padėkos raštai.

Per atidarymo šventę naujoje kultūros centro scenoje pasirodė  "Pajiešmenių Brass" su savo vadovu Vytautu Bičkausku ir klasikinės muzikos atlikėjų kolektyvas, vadovaujamas kraštietės, Nacionalinės premijos laureatės operos solistės Astos Krikščiūnaitės. Buvo pristatyta pajiešmenietės Rimos Lauraitienės karpinių paroda, o parodos autorė dovanojo  savo kurtus portretinius karpinius tiems, kas jos manymu daugiausiai nuveikia Pajiešmenių labui. Tokį portetą dovanų gavo ir naujojo kultūros centro vadovas Gediminas Andrašūnas.

"Mes, Pasvalio krašto bibliotekininkai, džiaugiamės, kad mūsų rajono savivaldybė neleidža nunykti kaimų bibliotekoms, o remia jas ir perkelia į naujas, patogias, šiltas patalpas." sakė atidaryme dalyvavę bibliotekininkai.