Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2015 metų renginiai / Paminėta „Saugesnio interneto diena 2015“

Paminėta „Saugesnio interneto diena 2015“

SID 2015 LT vertical trans-158x250Vasario 10 dieną jau 12-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių paminėta Saugesnio interneto diena. Šią dieną atkreipiamas visuomenės dėmesys į saugesnio interneto programą, kurios tikslas – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis, apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.

Saugesnio interneto dieną paminėjo ir Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka. Šių, 2015-ųjų, metų saugesnio interneto savaitės (vasario 9–14 d.) šūkis buvo „Kurkime geresnį internetą kartu!“.

Jeigu neturėjote galimybės stebėti tiesiogiai Bibliotekos Informacijos ir mokymo skyriuje (II a.) transliuotų seminarų, kviečiame žiūrėti įrašus: „Geros ir saugios interneto svetainės sukūrimo vadovas“ (vasario 9 d.), Saugios interneto savaitės renginys iš Lietuvos edukologijos universiteto (vasario 10 d.), „E. nusikalstamumo raida“ (vasario 12 d.), „Kaip padidinti Jūsų asmeninį ir šeimos saugumą naudojantis mobiliuoju internetu“ (vasario 13 d.).