Naujienos

Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“ auklėtiniai Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20200212 1055472020 m. vasario 12 d. Pasvalio rajono Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“ auklėtiniai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Jiems buvo pristatytas Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, asmeniniai rašytojo daiktai. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo M. Katiliškio rašomąjį stalą, odinį aplankalą su inicialais M. K., naujausią muziejinės vertės eksponatą – paties rašytojo išsidrožtą lazdą. Savo mažais piršteliais pabandė paspausti keletą senos spausdinimo mašinėlės „Olympia SM9“ mygtukų.

Norite ir Jūs apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje? Dėl laiko kviečiame susitarti telefonu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateiti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

Norime informuoti, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Maloniai Jūsų laukiame!

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos